home Dolandırıcı Medyumlar Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir?

Dünyada yapılan her şeyin belli bir tersi bulunmaktadır. Sıcağın tersi olarak soğuk, karanlığın tersi olarak ışık ve daha nicesi, hayatımızın her alanında karşımıza net bir biçimde çıkmaktadır. Hiç kimse, hayatta sabit olan bir nesneye veya enerji formuna rastlayamaz. Büyüler için de aynı şey geçerlidir. Manevi alemlerin enerjilerini kullanıyor olsalar da, bu enerjiler dünyevi boyuta yansıdığı zaman elbette bir tersi ortaya çıkacaktır. Papaz büyüsü için de, başka bir büyü için de aynen geçerli olan bu kanun, büyülerin bir şekilde bozulabilmesine imkan tanır. Eğer manevi alemlerin enerjilerinin bu alemde tersine ulaşamıyor olsaydık, hiçbir şekilde büyü bozma çalışması yapamazdık. En güçlü büyü uygulamalarından olan papaz büyüsünün bile bozulabilmesi bu sebepten kaynaklıdır.

Papaz büyüsü, her ne kadar yoğun bir etkiye sahip olsa ve insanlarla bütünleşerek bozulması zor bir hal alsa da, işini iyi bilen bir medyum hoca tarafından uygun çalışmalar gerçekleştirilerek bozulabilmektedir. Büyü bozma çalışmalarında isim yapmış, tecrübeli hocalar, en zor papaz büyülerini bile rahatlıkla çözebilmekte, insanların yaşadığı sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Kötü niyetle yapılan bir papaz büyüsünü bozmak vakit alıyor olsa da, medyum hocalar bu enerjilerde her geçen gün daha fazla uzmanlaşıyor. En ince ayrıntısına kadar bilmeye başlayan medyumlar, ihtiyaç duyulan her an, kendilerine danışan kişilere yardım etmeye çalışarak, papaz büyüsü bozumu için uygulamalar yapıyor.

Pek çok büyü sadece tek bir amaç için uygulanabiliyor olsa da, bunun belli başlı istisnalarında rastlamak mümkün. Özellikle dünyada çok sık kullanılan, her daim medeniyetlerin en çok tercih ettiği büyü türlerinin başında gelmiş olan papaz büyüsü için neredeyse onlarca farklı kullanım amacı saymak mümkün.

Tarihin ilk dönemlerinde bile görülebilen papaz büyüsü yöntemleri, ilk rastlanan kayıtlarda korunma amacıyla kullanılmıştır. Savaşlarda tehlike altına giren hükümdarları korumak, fiziki yaralanmalara karşı bile güvence altına almak için yapılan papaz büyüsü, o dönemin çok güçlü medyum hocaları tarafından fazlasıyla aktif olarak kullanılmıştır. Kimi zaman fiziki, kimi zaman diğer medyum hocaların büyülerinden korunmak için tercih edilmiş olan papaz büyüsü, günümüzde de bazı medyum hocalar tarafından korunma için kullanılabilmektedir. Çok daha etkili koruma yöntemleri bulunuyor olsa da, nadir bir şekilde bazı hocaların geleneksel yöntemlerle bu büyüyü korunma için uygulayabildiklerine sıkça rastlanıyor.

Tarihte papaz büyüsü bunun dışında kara büyü olarak çok kez kullanılmıştır. Özellikle düşmanlara zarar vermek, hatta koskoca bir şehirde kıtlık yaşatmak gibi çok yoğun enerjiye ihtiyaç duyan çalışmalarda, medyumların papaz büyüsü kullandığına rastlayabiliyoruz. Tarihi kayıtlarda, hangi yöntemi kullandıkları geçmese de, üstat medyumlar bu konuda fikir yürüterek sonuç elde edebiliyor.

Günümüzde de papaz büyüsü her şey için yapılmakta. Kimi zaman aşk, kimi zaman kısmet, kimi durumlarda bambaşka amaçlar için bunu kullanan medyumlara rastlamak mümkün.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

6 yorum yapılmış: “Papaz Büyüsü Nedir?

 1. Bir kamu kuruluşunda çalışıyorum, işte iyi olmama rağmen çeşitli sebeplerden dolayı bana terfi verilmedi, hakkım yendi. Bununla alakalı başarı vefki yaptırmıştım, bir akrabam benim adıma yaptırmış gönderdi. Medyum Ali Gürses’in yaptığı çalışmaydı. Başımdan geçeni anlatmak istiyorum, gaybın ne kadar tesirli güçlü olduğunu anlamak isterseniz diye… Vefk geldikten sonra bir yarışma ilanı oldu kurum içinde. Yarışmaya katıldım, baştan savma yapmış olmama rağmen özel olarak ilgi çekti müdürüme yukarıdan yazı gelmiş bunu yapan kim diye, yarışmada derece alamadım ama yine de yukarıdan yazı geldiği için terfi aldım. Şimdi istediğim pozisyondayım. Çok etkili bir şekilde sonuç verdi. Vefkten falan umudum olmamasına rağmen karşımda bir sürü tanıdığı olan insanlar olmasına rağmen terfi bana geldi. Allah çok büyük, maneviyatın gücüne inanmak lazımmış bunu anladım. Allah medyum ali gürsesten de bu çalışmayı benim için yaptıran arkadaşımdan da razı olsun.

 2. Açıkcası ben bu konularda çok derdi olan biriyim, daha önce çok kişiyle çalıştım, çok kişiye de para kaptırdım. Bazıları parayı alıp direkt engelledi, bazısı olmuyor tutmuyor diye geçiştirdi. En son güvenebileceğim biri olarak annemin tavsiyesi ile Ali hocayı buldum. Ali Gürses tam adı ben vefk yaptırdım, bir haftada geldi vefkim. Bir arkadaşım büyü bozma yaptırdı, ona da bir haftada işlemi teslim etti. Benim işlemin netice vermesi 20 gün kadar sürdü, hoca 1-40 gün arasında tutar demişti dediği gibi de çıktı. Arkadaşımın büyü bozma işlemindede tam etki alındı çok memnun şuan kendisi. Bana mailden 2-3 saatte dönüş yapmıştı, zaten saygılı ve kibar bir insan müsait olunca dönüş yapacaktır.

 3. Eğer papaz büyüsü yaptıracaksanız Medyum Ali Gürses’e kesinlike güvenebilirsiniz. Ben iki defa büyü çalışması yaptırdım. Biri Türkiye’de olan dayım için biri kendim için. Berlin’de yaşıyorum.

  Dayıma yaptırdığımız büyü bir haftada eline ulaşmış, kendisi görüştü dayım telefonda Medyum Ali Hoca’yla sorduğu tüm soruları cevaplamış medyum, dediği şekilde yapınca sonucunu da görmüş. Nazar değmesin diye çok fazla anlatmak istemiyor dayım.

  Kendi yaptırdığım çalışma tabi yurtdışı olduğu için Türkiye’ye kıyasla biraz daha geç ulaştı elime ama hiç sorun yaşamadan ulaştı.
  Yine Medyum Ali Hoca’nın dediği şekilde kullandım. Konuştuğumuz zaman saat kaç olursa olsun cevap verdi. Hem çalıştığımdan hem de saat farkı olmasından dolayı geç saatlerde sorduğum sorularda bile bir kere bile laf etmeden cevapladı.

  Medyum Ali Gürses’e kesinlikle güvenebilirsiniz, iki defa çalışmış biri olarak içtenlikle referans olurum bu adama. Ben yurtdışında olduğum için genelde hep mailleştik mailleri de her gün cevaplıyorum medyumalibey@gmail.com kendisinin adresi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir