Papaz Büyüsü

Maneviyata ait sonsuz enerji pek çok farklı uygulamada kullanılabilmektedir. Kimi zaman korunma, kimi zaman daha farklı işler için insanlar büyüye başvurmakta ve bunun sonucunda çok yoğun bir etki elde etmektedir. İyi medyum hocalar tarafından yapılan büyü uygulamaları ile istenen her amaç için bir çözüm vesilesi elde edilebilir.

Papaz büyüsü de çok fazla amaç için kullanılabilen büyü çeşitleri arasındadır. Gerçek medyum hocalar bu kadim yöntemi kullanarak pek çok farklı amaçla büyü yapabilmektedir. İster hayır ister şer amaçlı olsun papaz büyüsü her şey için uygun bir araçtır.

papaz büyüsü
papaz büyüsü

Papaz büyüsü yaygın olarak evlilik ve aşk halleri yaratmak için kullanılmaktadır. Büyü, iki kişinin arasındaki kutsal enerji bağlarına etki ederek arkadaşlık bağlarını aşk ve sevgi bağına dönüştürebilir. Bunun dışında yine aynı bağlar üzerinden evlilik hali oluşmasına yol açabilir. İsteğinize bağlı olarak çalışmanın yöntemi değişecek, medyum hoca gereken uygulamayı yaparak tam olarak belirlediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Manevi alemlerde enerjiler iki uçlu çalışır. Hayır için kullanılabilen her şey şer amaçlı da kullanılabilmektedir. Papaz büyüsü de aynı şekilde işler. Medyum hocalar evlilik ve aşk için büyü yapabildiği gibi aynı yöntemi kullanarak ayırma çalışması da yapabilir. Papaz büyüsünün yoğun etkileri her türlü enerjiyi bu dünyaya aktarabilir, istediğiniz her türlü amaç için verimli bir etki elde edilmesini sağlayabilir.

Papaz büyüsü hangi amaçla kullanılıyor olursa olsun mutlaka iyi bir medyum hoca tarafından yapılmak zorundadır. Çalışacağınız medyumun nefes gücünün yeterli gelmemesi durumunda büyüden istediğiniz etkiyi alamazsınız. Bu nedenle kiminle çalışacağınıza karar vermeden önce iyi bir gözlem yapmalı, ismini belirlediğiniz hocanın papaz büyüsü konusunda ne kadar tecrübeli olduğunu farklı platformları kullanarak özenle araştırmalısınız.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

3 yorum yapılmış: “Papaz Büyüsü

 1. Selam,
  Öncelikle bu siteyi açtığınız için teşekkür ederim. Bu gibi siteler sayesinde kim dolandırıcı kim gerçekten medyum anlayabiliyoruz. Bugüne kadar bir sürü kişiyle çalışan biri olarak hangi birini yazsam bilmiyorum… Bir sürü iyi hoca tanımış olsam da bir sürü dolandırıcı da tanıdım.

  Bu dolandırıcılar arasından en çok para kaptırdığım kişiyi burada belirtmek istiyorum. Medyum Muhabbet adındaki bir dolandırıcıya 10.000 liraya kadar para kaptırdık ailecek. Basitçe bir nazardan korunma vefki yaptırmak istemiştim, bana türlü türlü bahaneler uydurarak annemde ve babamda büyü olduğunu söyledi. Tabi o zamanlar Medyum Muhabbet’in bu kadar dolandırıcı bir tip olduğunu bilmiyordum! Her dediğine inandığım için ikisi için de ayrı ayrı büyü bozma çalışması yaptırdım.

  Çalışmalar bitti ama sürekli enerjilerin tam oturması gerekli diyerek beni oyaladı, iki üç ay geçti hala başta söylediğim vefk elime ulaşmadı. Muhtemelen olmayan bir büyüyü bozmuş gibi gösterip paraları cukkaladı. Vefk de gelmediği için zaten gerçekten bir medyum olup olmadığını da buradan anlamış olduk…

 2. İYİ SABAHLAR BUGÜN ARTIK DAYANAMAYARAK YORUM YAZMAK DURUMUNDAYIM ÇOK CİDDİ PARALAR KAPTIRDIĞIM DOLANDIRICI MEDYUM SEMİH’TEN ARTIK İLLALLAH ETTİM, YİNE NUMARA DEĞİŞTİRMİŞ!
  GÜNLERDİR ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUM, YENİ NUMARASINI BULDUM YİNE BENİM TELEFON NUMARAMI GÖRÜR GÖRMEZ ENGELLEDİ.
  ARKADAŞLAR BU KİŞİYE BİR SÜRÜ PARA ÖDEDİM BEN VEFK İÇİN, MADDİ OLARAK DA ZOR DURUMDAYIM! ÖDEDİĞİM HER KURUŞU HARAM EDİYORUM! TELEFONLARIMA BİLE ÇIKMIYOR!!!

 3. Medyum Zihni isimli kisilik benim almanyada yasamamdan dolayi benden euro uzerinden para istedi gonderdim papaz buyusu icin bu parayi ama aldiktan sonra ilgisi kesildi onceden aradigimda cevap falan veriyodu ama artik bes kere arasam birinde cevap vermeye basladi en sonundada cok ilginc sekilde bana gonderdigi vefkin kargoda kayboldugunu bu yuzden yapacak bi sey olmadigini soyledi bende tabi inanmadim bu duruma dedim eger oyleyse kargo bilgilerini ver ben arastirip sorusturayim neymis ogreneyim bunu der demez yuzume kapatti telefonu 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir