Sabun Büyüsü

Gayb alemleriyle alakalı herhangi bir çalışma yaparken bu çalışmanın en etkili şekilde bu aleme yansıması için mutlaka iyi bir hoca ile çalışılması gerekir. Alanında uzman olan medyum hocalar kendilerini geliştirip, tecrübelerini de kullanarak yaptıkları çalışmaları çok daha etkili kılarlar. En güçlü büyü yapılmış olsa bile yapan kişinin nefes gücü yetersiz kalırsa etki çok zayıf kalacaktır. Sabun büyüsü, kara büyü çeşitleri içerisinde belki de en etkili büyü yöntemlerinden biridir. İnsanların hayatıyla doğrudan bağlantılıdır ve hiçbir koşulda geri döndürülemez. Bir kez yapıldıktan sonra işinin ehli bir medyum hoca tarafından bozulmadığı zaman etkisini hiç kaybetmez.

sabun büyüsü
sabun büyüsü

Sabun büyüsü, kara büyü çalışmalarında en yaygın kullanılan uygulamalar arasında gösterilir. Bu çalışmanın etkisi altına giren kişi anında problem yaşamaya başlar. Fiziki hayatı tamamen zorluklarla dolar ve her daim ölüm düşüncesi hakim olur. Tüm kara büyü çalışmaları içerisinde belki de en etkili uygulamalardan biri sabun büyüsüdür.

Bu büyü uygulaması kara büyü sınıfında olsa da tam anlamıyla kötü sayılmayan, ayırma ve soğutma gibi amaçlarla da kullanılabilmektedir. Bu tarz bir çalışmada kişilerin zarar görme ihtimali yine mevcuttur. Ayırma etkisini elde edebilmek için kişinin enerjisiyle direkt olarak bağlantı kurulacağı için büyü çok tehlikeli bir hale bürünebilir. Medyum hoca enerjilere hakim olsa bile sabun büyüsünün bu çalışmalar için kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Çok güçlü olan sabun büyüsü sadece kara büyü kategorisinde bu şekildedir. Ayırma gibi kara büyü harici alanlarda papaz büyüsü en güçlü seçenektir. Sabun büyüsü ile yapılabilen her şeyi papaz büyüsüyle de yapmak mümkündür. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak ve bu büyüyle ilgili tüm detayları öğrenmek için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

2 yorum yapılmış: “Sabun Büyüsü

 1. SELAMIN ALEYKÜM
  Vefk konusunda sakın Medyum Ömer Aydın’a güvenmeyin. Ben güvendim ve çok pişmanım!
  Dolandırıcının göndermiş olduğu vefki bir tesadüf eseri açtırdım baktırdım, içinden çıkan yazıların herhangi bir anlamı olmadığını gördüm. İki farklı hocaya okuttum, ikisi de aynı şeyi söyledi. İçinde anlamsız yazılar olan vefkler yollamış.
  5000 lira kadar para ödemiştim, tamamen boşa gitmiş, haram olsun hakkım!
  Telefon açıp hesap sorayım dedim ama numaramı engellemiş soramadım! Böyle bir insan işte çalışmayı düşünenler için aklınızda bulunsun!

 2. İyi geceler arkadaşlar,
  Bu dolandırıcılara karşı hepimizin dikkatli olması gerekli. Benim zamanında yaşadığım çok fazla kötü deneyim oldu, hepsinden ders alarak yaşıyorum artık. Herkes de böyle yapmalı bana kalırsa. Dolandırıcılar hep olacak, araştırıp kiminle çalışacağımızı öğrenirsek sıkıntı olmadan doğru düzgün insanlarla çalışabiliriz.

  Benim sıkıntı yaşadığım kişilerden biri Medyum Halime’ydi. Burada daha önce bahsedilmiş mi bilmiyorum ama kendisi çok büyük bir şarlatan. Papaz büyüsü uygulaması için çalıştım bu kişiyle, büyü hakkında hiçbir bilgisi yok. Çok fazla atıp tutuyor, sanki çok başarılı büyüler yapıyormuş gibi anlatıyor, utanmasa kendisinin alim olduğunu bile iddia edecek, o kadar yani…

  Ben çalıştığım zaman papaz büyüsünün uzaktan yapıldığını iddia etmişti. Allahtan iyi bir medyum buldum da işimi gören bir büyü yaptırabildim. Bu dolandırıcıya 3500 lira para verip “uzaktan” yaptırdığım papaz büyüsü tutmamıştı tabi.

  İşin özeti, çok dikkatli olun, iyice araştırmadan kimseyle çalışmayın. Düzgün araştırma yaptığınız sürece hiç sıkıntı yaşamazsınız ama dediğim gibi her şeyin başındaki şart iyi bir araştırma yapmanız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir