home Dolandırıcı Medyumlar Sahte Medyum Hocaları Nasıl Anlarız?

Sahte Medyum Hocaları Nasıl Anlarız?

Medyumlar arasında hem güvenilir olanlar hem de sahte olanlar bulunur. Sahte medyum hocalar, insanların duygu ve düşüncelerini kendi kötü niyetleri için kullanan kişilerdir. Bu işi dolandırıcı olarak yaptıklarından dolayı kesinlikle burada gerçek bir medyum gibi hareket edemezler. Bundan dolayı insanlar gerçek bir medyuma gitmek ve dertlerine derman bulmak isterler.

Güvenilir bir medyumun pek çok özelliği vardır. Bunlardan bir tanesi de büyü yapmaktır. Medyumlar kolay bir şekilde büyü yapabilir ancak bunu başarmak için yıllarını vermişlerdir. Gerçek medyumlar tarafından yapılan büyülerden bazıları:

  • Geri Getirme Büyüsü: İnsanlar zaman zaman bir yere giderler ve ayrılırlar. Bu durumda onlara geri getirme büyüsü yapılır. Geri dönme noktasındaki inatları da ancak bu şekilde kırılabilir.
  • Aşık Etme Büyüsü: 2 taraflı olarak yapılabilen büyüdür. Aşık etme büyüsündeki amaç sizi bir başkasına veya başkasını size aşık etmektir. Bu işin sonunda ise evlilik vardır.
  • Boşanma Büyüsü: Sahte medyum hocalar tarafından yapılamayan büyülerden bir tanesidir. Boşanma büyüsünü kıskanç bir 3. taraf isteyebileceği gibi aynı zamanda çiftlerden bir tanesi de isteyebilir.
  • İkna Etme Büyüsü: Razı etme büyüsü olarak da bilinir. Kimi zaman arkadaşları kimi zaman ise aile bireylerinden bir tanesini razı etmek için yapılır. İşin yapılmasındaki gerçek neden insanları kısa süre içerisinde bir şeye razı etmektir.

Bunun gibi farklı büyüler yapabilen gerçek medyum hocalar ile birlikte sizler de çalışmalar yapabilirsiniz. Üstelik gerçek medyumlar tarafından yapılan büyü işlemlerinde yüksek başarı söz konusudur.

Sahte Medyum Hocalar Büyü Yapabilir Mi?

Sahte medyumlar, büyü dahil olmak üzere normal bir insanın yapamadığı hiçbir şeyi yapamazlar. Zira onların normal bir kişiden farkı yoktur. Çünkü medyumlar doğuştan gelen özelliklere sahiptir ve bu özellikler sonradan kazanılamaz. İşte bundan dolayı bir medyum ile birlikte işlem yaptırmak isterseniz eğer onun muhakkak gerçek bir medyum olduğunu bilmeniz gerekir.

Medyumlar, sahip oldukları güçler gereği büyü başta olmak üzere pek çok farklı uygulama yapar. Bunların arasında muska hazırlamaktan tılsım yapmaya kadar pek çok farklı şey bulunur. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de medyumlar ile birlikte başarılı bir şekilde işlem yapmaktır.

Sahte medyum hocalar sizlerin uzak durması gereken kişilerdir. Bu nedenle onların hakkında bazı şeyleri bilmeniz gerekir. Bir hocaya gitmeden önce muhakkak hakkında araştırma yapmalı ve internet üzerinden bilgi toplamalısınız. İnternette medyumlar hakkında yorumlarda bulunmuş pek çok kişi vardır. Bu yorumları incelerseniz eğer o zaman başarılı bir şekilde güvenilir olan medyuma ulaşabilirsiniz.

Sitemize gelen yorumlara bakarsanız eğer sahte medyumlardan uzak durma şansınız bulunur. Güvenilir olmayan medyumlar hakkında da yorumlar içeren sitemizdeki tüm yorumlar ana sayfa üzerinde toplanmaktadır. Sizler de bu yorumları okumak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir