home Dolandırıcı Medyumlar Sahte Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Sahte Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Güvenilir bir medyum, insanların farklı sorunları üzerinde çalışarak başarılı bir şekilde bu sorunları çözebilir. Gerçek bir medyum olarak baktığımızda durumun son derece karışık olduğunu görebilirsiniz. Sahte ve dolandırıcı medyumlar sizlere her zaman aradığınız çözümleri fazlası ile sunar.

Güvenilir bir medyum bulmak, özellikle manevi olarak sizleri rahatlatacak olan sorunların bir bir çözülmesi anlamına gelir. Genel olarak medyumlara giden kişiler onlardan türlü sorunları çözmek için bir beklenti içerisine girer. Bu beklentiler ise medyumların gerçek, güvenilir olması ile yerine gelebilir.

Güvenilir bir medyum bulmak sanıldığı kadar kolay değildir. İnternet dünyasında güvenilir bir site seçmek, sosyal medya grupları bulmak gerekir. Sahtekar medyumların kol gezdiği ve hatta kendi içlerinde dahi bir sürü çıkmaza girdikleri düşünüldüğünde gerçek bir medyuma ulaşmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Sahte ve dolandırıcı medyumlar ise bu noktada sizlerin işlerini daha da zorlaştıracaktır.

İnsanlar Medyumlar Neler İster?

Medyumlardan bir beklenti içerisine giren kişiler, elbette onlardan öncelikli olarak sorunların çözülmesini ister. Ancak bu sorunlar sanıldığı kadar kolay çözülecek olan şeyler değildir. Bu nedenle ilk etapta medyumlara sorunların açık açık söylenmesi gerekir. Medyumların bilgisi dahilinde sahip olduğu ve çözüme ulaştırdığı sorunlar şu şekildedir:

 • Eşinin evden uzaklaşmasından dolayı sıkıntıda olan insanlar
 • Ailesinden sevdiği kişi ile evlenmek için onay alamayan insanlar
 • Ortaklarının aldattığı veya ortaklarını bir şeylere ikna edemeyen insanlar
 • Başarılı, zengin olmak isteyen insanlar
 • Kıskançlık krizine giren ve kocasının, sevgilisinin sadece ona bağlanmasını isteyen insanlar

Bunun gibi farklı dertlere sahip olan insan sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu durumda da en hızlı şekilde çözüm bulmak gerekir. Sahte ve dolandırıcı medyumlar bu anlamda çözüm bulamazken gerçek bir medyum ise en hızlı şekilde çözüm sağlar.

Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?

Manevi olarak pek çok konuda sizlere yardımcı olacak olan medyumların içinde türlü sahtekar olanları vardır. Sahtekar medyumlar genel anlamda sizlere aradığınız çözümleri fazlası ile sunan kişilerdir. Gerçek bir medyum tarafından yapılacak olan işlemler ile birlikte güvenilir bir medyum her daim aradığınız çözümleri sizlere fazlası ile sunar.

Güvenilir bir medyum bulmak isterseniz eğer tek yapmanız gereken şey en hızlı şekilde çözüm bulmak olacaktır. Gerçek bir medyum ile başlayan süreçte ona ulaşmak ise farklı şekillerde mümkün olur. Bu durum her ne kadar zor olsa dahi imkansız değildir.

 • İnternet sitelerinde yapılan araştırmalar
 • Sosyal medyada yapılan araştırmalar
 • Forumlarda ve sözlüklerde yapılan araştırmalar
 • Yakın çevrede yapılan araştırmalar

Eğer ortaya bir büyü varsa bu büyüyü muhakkak yakın çevrenizden bir kişi yaptırmıştır. Sahte ve dolandırıcı medyumlar hakkında yapacağınız araştırmaya o nedenle yakın çevrenizden ilerlemesiniz. Ancak ortada bir büyü yoksa ve ilk siz yaptıracaksanız o zaman internet sizlere aradığınız çözümleri sunar. Sadece nereye, nasıl bakmanız gerektiğini çok iyi bilmelisiniz.

Sitemizde sizleri ne doğru medyumlara götürecek olan yorumlar vardır. Ziyaretçilerimizin yazdığı ve bizlerin ana sayfa üzerinde paylaştığı bu yorumlar ile güvenilir medyum bulmak mümkündür. Yorumları okumak ve aradığınız hocaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Sahte Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

 1. Medyum Ali Gürses’e yaklaşımı için teşekkür ederim. Çalışması zaten istediğim etkiyi verdi ama benden kaynaklı bir kargo problemi çıkmasına rağmen o kargo bana ulaşana kadar her türlü zahmete girdi. Normalde başkası olsa çeker gider, ben işimi yaptım, sorun senin sorunun der, ama Ali bey kendi işinin gücünün arasında benim bu hatamla ilgilenerek büyük yardımcı oldu…

 2. Kaç zamandır doğru dürüst bir medyum hoca bulmak için inanın yapmadığım araştırma incelemediğim yer kalmadı. En sonunda ali gürses hocayı bulmayı başardım. 05355906275 ali hocanın nosu başka alilerde var internette yanlış yönlendirmek istemem. Allah kendisinden razı olsun bir hafta gibi kısa sürede istediğim çalışmayı yaptı ve gönderdi. Şimdiden etkisini görüyorum daha 1. haftadayım bundan sonrası Allah’a kalmış, inşallah her şey çözülecek 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir