home Dolandırıcı Medyumlar Sevgilimde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Sevgilimde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü, içerisindeki enerjiyi karşı tarafa yansıtır. Büyü yapılan kişi kendi iradesi ile hareket edemez. Sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ise onun hareketlerinin takibi ile mümkündür. Büyü, insanların hareketlerini tepeden tırnağa değiştirdiği için onu gözlemlemek büyüyü anlamanın neredeyse tek yoludur.

Büyü kişilerde bazı belirtiler ile görülmeye başlar. Bu belirtilerin sürekli artan bir ivme ile şiddetlenmesi ondaki büyünün varlığına en önemli delildir.

  • Sevgiliniz uykudan sürekli uyanıyor, geceleri aşırı terliyor ve sanki bir şey ile mücadele içerisindeymiş gibi hareket ediyorsa
  • Sevgiliniz insanların içerisinde veya yalnız iken sizinle sürekli olarak tartışıyorsa
  • Sevgilinizin sakarlıkları artmaya, işleri yolunda çıkmaya başladıysa
  • Sevgiliniz sürekli yalnız kalmak istiyor, hem kendi arkadaşlarından hem de sizden uzaklaşmak istiyorsa
  • Sevgiliniz sizden ayrılmak ve bunu sürekli olarak deklare ediyorsa

Bunun gibi durumlarda büyünün varlığından şüphe etmeye başlamalısınız. Şüphe sonucunda kişide büyü olup olmadığını anlayabilir ve akabinde büyü varsa eğer onu bozmak için çalışmalara başlayabilirsiniz.

Sevgilimde Büyü olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Yukarıdaki belirtiler ile birlikte yapılması gereken şey büyüden şüphelenmek ve büyüyü bozmak için gereken çalışmaları yapmaktır. Sevgilinizin hal ve hareketlerinden şüphe etmek, yaşam alanında büyü ile ilgili bir şeyler bulmak büyünün varlığının kesin ispatı niteliğindedir. Bu durumda yapmanız gereken şey kısa bir sürede güvenilir bir medyum bulmaktır.

Medyum araştırması için harcadığınız ve büyünün bozulması için geçecek olan süreçte de bazı şeyler yapabilirsiniz. Mesela; evin içerisinde kuran okumak, sürekli dua etmek, büyü yapılan kişiye din ile ilgili konularda yardım etmek büyünün etkisini azaltacak olan hareketlerdir.

Sevgiliye Yapılan Büyünün Bozulması ve Bakım Yapılması

Sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusundan sonra artık büyünün bozulmasına başlamak gerekir. Bu durumda yapmanız gerekenler güvenilir bir medyum bulmaktır. Eğer ki büyü ile ilişkili nesneler de bulduysanız o zaman o nesnenin usulüne uygun bir şekilde yok edilmesini de sağlamalısınız.

Büyü bozulduktan sonra medyumlar tarafından sizlere bakım işlemi de yapılır. Bakım; kişideki enerji çeşitlenmesini ortadan kaldıran ve kişinin eski enerjisine sahip olmasını sağlayan bir işlemdir. Medyumlar tarafından yapılacak olan bu işlemler ile birlikte kısa süre içerisinde büyünün etkisinden tamamen arınmak mümkün olacaktır.

Tüm bu süreç içerisinde sizlere güvenilir bir medyum olması gerekir. Güvenilir bir medyum, büyü konusunda sizlere yardımcı olacak olan kişidir. Sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır şüphesinden sonra artık büyüyü bozacak olan medyumun söylediklerini esas almak gerekir. Onun söylediği tarihte ve saatte söylediği şekilde büyüyü bozmak gerekir. Yardım alabileceğiniz medyumu ise internet üzerinde tarafsız yayın yapan sitelerdeki bilgilerden bulabilirsiniz.

Tarafsız olarak yapılan yorumların toplandığı web sitemizde sizlerin de yorumları yayınlanabilir. Medyumlar hakkında hem araştırma yapmak hem de tecrübelerinizi aktarmak istiyorsanız eğer buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir