home Dolandırıcı Medyumlar Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü ile ilgili pek çok farklı uygulama yapılmakta ve insanların bu büyüden yararlanması sağlanmaktadır. Medyum hocalar, zaman içerisinde değişen çok sayıda yöntemi çalışmalarında kullanmış ve bugün de kullanmaya devam etmektedir. Medyumların bu şekilde çalışıyor olması, büyü uygulamalarının tam olarak verimli olmasına imkan verir.

Büyülerde hiçbir zaman tek bir yöntem, sabit olarak kullanılmaya devam etmez. Şirinlik büyüsü de olsa başka bir büyü çalışması da olsa her zaman, zamanla değişecek ve insanların çalışmayı daha iyi anlaması sayesinde gelişmeye devam edecektir. Şirinlik büyüsü yapan medyum hocalar için de aynı şey geçerlidir. Medyumlar, büyüyü sıkça yaptığından daha farklı yöntemler keşfedebilir, bu yöntemler ile daha net sonuçlar alabilir.

Şirinlik büyüsü ile çok çeşitli etkiler elde edilebilmektedir. Bu etkilerin ne kadar yoğun olacağı, medyum hocanın kullandığı yönteme ve medyumun niteliklerine bağlıdır. Eğer medyum hocanın nefes gücü yüksekse, bilgisi yeterliyse her zaman en etkili yöntemi tercih edecektir.

Elbette, her insanın enerjisinin de değişken olduğu unutulmamalıdır. Bir insan ile başka bir kişinin enerjisi hiçbir zaman aynı olamayacaktır. Şirinlik büyüsü yapılırken belirlenen yöntemler de bu nedenle değişebilmektedir. Medyumlar, çalışma yapmadan önce sizin için en iyisini bulacak, böylece en etkili büyüyü yapmanızı sağlayacaktır.

Düğüm ile Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü yapılırken kimi zaman düğüm yönteminden yararlanabilmektedir. Bu yöntem çok eski dönemlerden beri aynı şekilde kullanılır. Özellikle, sadece bir kişinin gözüne şirin görünmek isteniyorsa, büyünün tüm enerjisi ona yönlendirilerek daha etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Düğüm ile yapılan şirinlik büyüsünde, şirin görünmek istenen kişiye ait bir nesneye ihtiyaç duyulur. Bu nesnenin kişinin enerjisini taşıyor olması çok önemlidir. Saç teli, tırnak veya sürekli üzerinde taşıdığı, toka, kolye, yüzük gibi bir aksesuar kullanılabilir. Bunlar yoksa, kişiye ait bir fotoğraf da kimi zaman işe yarayabilmektedir.

Şirinlik büyüsü yapan medyum hocalar, tüm bu malzemeleri özel dualar ve büyü teknikleri ile birleştirir. Yapılan çalışma neticesinde, ortaya çıkan enerjiler kişiye anında tesir eder ve biraz zaman geçtikten sonra şirinlik büyüsünden tam olarak etki alınır.

Hangi Şirinlik Büyüsü Yöntemi Daha İyi?

Şirinlik büyüsü için kullanılan her yöntemin kendine göre avantajları ve dezavantajları bulunur. Bunları lehinize kullanmak için iyi bir medyum seçmek dışında yapabileceğiniz bir şey bulunmamaktadır. İşini iyi yapan medyum hocalar, gereken tüm hesaplamaları yapacak ve size en etkili büyü yöntemini sağlayacaktır.

Şirinlik büyüsü ile ilgili en doğru yöntem sadece medyum hoca tarafından belirlenebilir. Medyumlar, bilgilerini ve tecrübelerini kullanır, büyüden önce enerjinizi okur ve gereken çalışmayı etkili şekilde yapar.

Sitemize sizlerden gelen tüm yorum ve şikayetleri ana sayfada toplamaktayız. Araştırma yaparken bu yorumları değerlendirmek ve kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış: “Şirinlik Büyüsü

  1. arkadaşlar başta çekincelerim vardı önceden çok dolandırılmış biri olarak ama ali gürses konusunda içiniz rahat olsun gerçekten başından sonuna kadar özveriyle ilgilendi işlemi söz verdiği tarihte gönderdi ne sorsam mailden aynı gün dönüş yaptı baştan kendisine denk gelmediğim için çok üzgünüm en az 10 bin lira kaybetmişimdir bu yolda paradan ziyade umut ve zaman kaybı insanı yıpratıyor ali beyden bir bilgi alın derim…

  2. Uzun zamandır büyü yaptıracak iyi hoca arıyorum ama bir türlü hocaya denk gelemedik, hep dolandırıcı hep sahtekar karşımıza çıktı. Biz bunun farkında olduğumuz için çok iyi bir araştırma yaptık. Herkesin dediği gibi, medyum Ali Gürses ile çalışmaya karar verdik. Çok kişi bu adamla çalışmış memnun kalmış diye düşündük ve yanılmadık açıkcası.
    Medyum Ali hoca bizimle saatlerce telefonda konuştu. Her seferinde çok soru sorduk, bıktırıcı sorular olsa da hepsini sabırla yanıtladı. Muska yaptırdık kötü rüyalara karşı, yaptırdığımız muskanın çok kısa sürede etkisini gördük. Bir haftada dediği gibi geldi. Allah razı olsun ki etkileri hemen ortaya çıktı. Medyum Ali Gürses’ten bu yüzden çok memnun kaldık, özellikle zaman konusunda dedikleri konusunda sadık kalmasından dolayı hoşumuza gitti.
    Araştıran insan istediği hocayı buluyormuş gördüğümüz gibi. Medyum Ali Gürses de böyle bir adam. İnşallah daha fazlasını da göreceğiz yaptığı çalışmayla ilgili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir