home Dolandırıcı Medyumlar Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü için kullanılan yöntemler arasında pek çok farklı malzemeye rastlamak mümkün. Özellikle bu büyünün direkt olarak kişilerin enerjileri üzerine etki ediyor olması, büyü yapımında kişilerin enerjilerini sembolize eden unsurların daha rahat kullanılabilmesine imkan vermektedir. Medyum hocaların tercihine bağlı olarak, kimi zaman kişiye ait bir eşya ile, kimi zamansa soğutulacak olan kişilerin fotoğrafıyla bu büyüyü yapmak mümkündür.

Fotoğrafla yapılan soğutma büyüsü, diğer malzemeli soğutma büyülerine kıyasla çok daha sık rastlanan bir yöntem. Özellikle direkt olarak kişinin enerjisinin okunabilmesini sağladığı için medyum hocanın işini fazlasıyla kolaylaştırabilmektedir. Bazı medyum hocalar, fotoğraf yerine kişileri sembolize eden çizimleri tercih ediyor olsa da, bu büyüde yaygın olarak fotoğraf kullanılır.

Medyum hoca, soğutma büyüsünü başarılı şekilde yapabilmek için soğutulacak olan iki kişinin de fotoğrafına ihtiyaç duyar. Eğer mümkünse aynı fotoğrafta, bir arada olması tercih edilir. Eğer böyle bir şey bulunamıyorsa, ayrı ayrı olması da işin yapılmasına engel değildir.

Medyum hoca, soğutma büyüsünün en etkili olduğu günü, kişilerin enerjileri üzerinde yaptığı okumaya göre belirler. Çoğu zaman Perşembe veya Salı günü yapılan bu büyü yöntemi, en kısa sürede etki etmesi için bazı ek çalışmalar da içerir. Hocanın bu aşamadan sonra okuduğu dualar kimse tarafından bilinmemekte, gizli tutulmaktadır. Özellikle geleneksel yöntemleri kullanan medyum hocalar, kimi zaman birkaç gün süren okumalar ile bu büyüyü tamamlamaktadır.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

1 yorum yapılmış: “Soğutma Büyüsü

  1. Evlenemeyen kızım için vefk yaptırdım, ali hoca isimli bir medyumla çalıştım geçen yıl tam adı ali gürses olması lazım, bu siteyi görünce aklıma gelmişti çok kişi var bu konuyla ilgili hoca arayan ben çok memnun kaldım kendisinden yalan olmasın sanırım 10-15 gün gibi sürede etki göstermişti, ailecek çok şaşırmıştık etkileri konusunda. İnşallah sıkıntısı olanlar derdine çare bulur, bana da bir allah razı olsun derseniz başka isteğim yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir