home Dolandırıcı Medyumlar Soğutma ve Ayırma Vefki

Soğutma ve Ayırma Vefki

Sayısız farklı çalışma yapabilen medyum hocalar, her zaman kendilerine gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak adına farklı çalışmalar yürütür. Soğutma vefki de bu uygulamalar arasında yer alır. Medyumlar, bu büyü ile pek çok konuda istenen sonucu alabilmektedir.
Vefkler ile ilgili bilinmesi gereken en önemli nokta, tüm büyü çalışmalarının öte alemlerde şekillendiğidir. Bu dünyada etki gösteren işlemler yapılıyor olsa bile bunun kaynağı metafiziksel dünya olmaktadır. Soğutma vefki yapıldığında da metafizik dünyada olan olayların dünyaya sadece bir yansıma gelir.
Manevi alemlerin bu kadar güçlü olması, kelimenin tam anlamıyla sınırsız ve sonsuz olmasından kaynaklıdır. Medyumlar, bu sonsuzluğu en iyi şekilde anlamak ve insanlığın yararı için kullanmak adına çalışır. Yaptıkları tüm çalışmalarda, soğutma vefki de dahil olmak üzere tüm Vefklerde bu konu ile ilgili bilgileri artar.
Medyumluk işinin çok karmaşık olduğu her kültür tarafından bilinmektedir. Bu alanda ilerlemek ve kendini geliştirmek isteyen kişilerin mutlaka profesyonel olarak çalışması, eğitim alması gereklidir. Soğutma vefki de dahil olmak üzere tüm Vefkler için aynı durum geçerlidir. Eğitimsiz bir insanın medyumluk yolunda ilerlemesi veya herhangi bir çalışma yapabilmesi mümkün olmamaktadır.

Sonsuz bir alem olması sebebiyle, fizik kurallarının da öte alemlerde geçerli olmadığı unutulmamalıdır. Dünyamızda her şey belli bir neden sonuç ilişkisiyle işlerken, diğer alemlerde bu ilişki çok daha farklı ve karmaşıktır. Soğutma vefki gibi çeşitli büyü çalışmaları yapıldığı zaman durumun bu şekilde olduğu net şekilde görülmektedir.
Medyumlar her ne kadar eğitimleri ve tecrübeleri sayesinde farklı bilgileri edinebiliyor olsa da bu alemleri tam olarak anlamak insanın kapasitesinin ötesindedir. En önemli alimler bile metafizik alemlerini tam olarak anlayamamıştır.
Soğutma vefkinün kesin olarak ne zaman tutacağını belirtmek imkansızdır. Bunu yapabilmek için ya tam anlamıyla bu alemleri anlamak ya da geleceği görmek gerekir. Bu iki durum da peygamberler dahil olmak üzere hiç kimsenin başaramadığı, imkansız konulardır.

Soğutma vefki yapan medyum hocalar, yapacakları çalışmaları kişilerin enerjilerine uygun şekilde belirlemektedir. Yapılacak işlemin ne kadar etkili olacağı tamamen doğru belirleme ile işleme başlanmasına bağlıdır.
Bu belirleme hem büyü yöntemini hem de büyülenecek kişilerin enerjisini anlamaya yarar. Akabinde ise büyünün ne kadar sürede tutacağı tahmini olarak belirtilebilir. Soğutma vefki yapacak olan medyum hoca bunu kendi tecrübesi ve bilgisini kullanarak yaklaşık olarak söyleyecektir.
Nefesi güçlü olan medyum hocaların yaptığı Vefkler diğerlerine kıyasla daha hızlı tutmaktadır. Enerji kontrolü yüksek medyumlar, manevi alemlerdeki enerjiyi yine aynı ölçüde daha hızlı yönlendirebilir.


Gerçek medyumlar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizden gelen yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Tüm medyumlar hakkında gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajları ana sayfada yer almaktadır. Okumak, soru sormak ya da deneyim paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir