home Dolandırıcı Medyumlar Tarafsız Medyum Yorumları Nerede Bulunur?

Tarafsız Medyum Yorumları Nerede Bulunur?

İçinde var olduğumuz dünyada pek çok meslek grubunda olduğu gibi medyumlarda da işini iyi yapmayan veya kendini medyum gibi tanıtan dolandırıcılara rastlamak mümkündür. Gerçek medyum hocalar her zaman için istenen sonucu veren büyüler yapıyor olsa da tarafsız medyum yorumlarında da zaman zaman karşımıza çıkan, sahte medyumlarda böylesi bir durum hiçbir zaman söz konusu olamamaktadır.

Bir kişinin medyum olabilmesi için çok uzun süren bir eğitim sürecinden geçmesi gereklidir. Bu eğitim sürecine başlamak bile sadece o kişinin yeterli nefes gücüne sahip olması halinde mümkündür. Her isteyen medyum olamaz, bu nedenle medyumluk mesleğinin saklı bilgileri herkese verilemez.

Tarafsız medyum yorumlarında insanlara yardım eden ve olumlu sonuçlar alan medyumların tamamı çok eski dönemlerden gelen bilgiler ve yöntemler sayesinde bunu başarmaktadır. Bu yöntemler ise sadece el verme yoluyla aktarılabilir. Bu nedenle, medyumların bu bilgileri internette yayınlaması veya kitaplaştırması asla mümkün olmamaktadır.

Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken dolandırıcılara rastlamak önemli bir konu değildir. Bu durum neredeyse herkesin başına gelebilen gayet normal bir konudur. Gerçek medyum hocaların varlığı gibi bu işi suiistimal eden dolandırıcılara rastlamak da mümkündür.

Gerçek medyumlar ile ilgili araştırma yaparken, tarafsız medyum yorumları sizin için en büyük yardımcı olabilir. Bu yorumlarda, kişilerin daha önce çalıştıkları medyumlar, yaptırdıkları işlemler ve aldıkları sonuçlar açıkça paylaşılmaktadır. Gerçek kişilerin, diğer insanlara yol göstermek amacıyla yazdığı bu yorumları okuyarak araştırmanıza başlayabilirsiniz.

Dolandırıcı medyumları ayırt edebileceğiniz ilk özellik, dolandırıcıların yapılması imkansız olan bir çalışmayı bile yapabileceğini söylemesidir. Örneğin, dolandırıcı bir medyum dünyanın diğer ucunda, sizin varlığınızı bile bilmeyen bir insana aşk büyüsü yapılabileceğini söyleyebilir. Ancak, böylesi bir durumun gerçekliği bulunmamaktadır. Tarafsız medyum yorumlarını incelerken, dürüst ve bu tarz konularda gerçeği söyleyen medyumları tercih etmeye dikkat etmeniz çok önemlidir.

Medyumu İyi Seçmek Her Şeyden Önemlidir

Gerçek bir medyum ile çalıştığınız sürece yapılan büyüden her zaman için net ve iyi sonuçlar alınır. Tarafsız medyum yorumlarında da karşınıza çıkacağı üzere, gerçek medyum hocalar hiçbir zaman kendilerine başvuran kişileri mağdur etmemekte, her zaman için en iyi sonucun alınacağı büyü çalışmaları yapmaktadır.

Bunlara ek olarak, gerçek medyum hocalar bir çalışmaya başlarken ilk olarak o çalışmanın tutma ihtimalini anlamak adına bakım işlemi uygular. Bu bakım işlemi sırasında tutmama ihtimali olan çalışmaları yapmayı kabul etmez. Böylece, medyum hocanın herhangi bir istenmeyen mağduriyet yaşatmasının önüne geçilir.

Tarafsız medyum yorumları da dahil olmak üzere, sitemize sizden gelen tüm mesaj ve yorumları kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfada toplamaktayız. Tüm bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir