Vefk

Büyü konusunda ilgisi olan herkes, mutlaka bir kez bile olsa vefk çalışmalarını duymuştur. Özellikle manevi dünyaya ilgili olan ve daha önce büyü yaptırmış olan kişiler, söz konusu vefk olduğu zaman oldukça büyük bir ilgiyle bu konuya yaklaşmaktadır. Vefklerin bu derece ilgi çekici olmasının temel sebebi, yüksek etkiye sahip olmalarından kaynaklanır.

Tarih boyunca, daha insanlığın ilk günlerinden beri, farklı isimler ve dualar kullanılarak vefk yapılmıştır. Batı ekolünde tılsım denmiş ve farklı çizimlerle yapılmış, doğuda vefk adını alarak, bu bölgenin büyüsüne uygun hale getirilmiştir. Dünyanın her yerinde, Afrika’nın en ücra köşesinde yaşayan kabilede bile vefk ile alakalı izlere rastlamak mümkündür.

Vefk bu kadar yaygın kullanılırken, medyum hocaların bu konuda kendini geliştirmesi de kaçınılmazdır. Özellikle yoğun etkili çalışmalar yapmayı arzulayan medyum hocalar, pek çok konuda vefk uygulamalarına başvurmaktadır. Aşktan rızık açmaya, korunma ve bağlamaya kadar bütün çalışmalarda klasik büyü yöntemlerinin yerine vefk kullanıldığı görülebilir.

Vefkin kullanım alanlarının esnek olması, etkisinin bu derece yüksek olmasıyla birleştiğinde her konuda insanlara verimli etkiler sunabilmesini mümkün kılıyor. Medyum hocalar tarafından yapılan her türlü çalışmanın yerine geçebilen vefkler, doğru eller tarafından kullanıldığı zaman imkansız gibi görülen istekleri bile yerine getirebilmekte.

Medyum hocaların büyük kısmı vefk yapabildiğini söylese de, bu hocalardan sadece ilmi yeterli olanlar başarılı olacaktır. Bu nedenle, vefk ile ilgili araştırma yaparken isim yapmış ve tanınmış insanlarla çalışmanız önerilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

1 yorum yapılmış: “Vefk

  1. rehberlik etmesi acisindan medyum cafer ile basimdan gecenleri yazmak istiyorum herkes okusunda nasil biri oldugunu gorsun bu kisinin.
    isyerim var durumumuz kotu oldugundan bi vefk yaptiralim cozelim istedim sagdan soldan borc para ile vefk yaptirdim ciddi paralar harcadim para toplayabilmek icin biraz olsun topladimda ama hepsi bosmus onu gormus oldum
    3000 lira kadar bi para gonderdim eft ile banka hesabina bu parayi aldiktan sonra bana bir hafta sure verdi o surede vefk yapilir gelir sana dedi tamam dedim bekledim iki hafta gecti telefon actim hemen kargoya veriyoruz unutmusuz dedi onada tamam dedim en son israrla aradiktan sonra bana bir kargo gonderdi
    kapida kargoyu acmamistim aksam eve gidince abdestli acayim sonucta duadir dedim icini actiktan sonra dua kitabi oldugunu gordum vefk yerine yolladiginin hemen telefon actim nedir bu yaptigin yakisiyo mu diye soracaktim ama hala icimden bi ses kabul etmek istemiyor hata olmustur falan diyordu ama hata mata yokmus ben arayacagim cozeriz hemen dedi kapatti engelledi tekrar asla ulasamadim sakin medyum cafere bes kurus para vermeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir