home Dolandırıcı Medyumlar Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü yapılması, yüzyıllar öncesine dayanan bir işlemdir. İnsanlar mistik güçleri kullanarak, diğer insanlar üzerinde etki göstermektedir. İyi ve kötü niyetli yapılan büyüler nedeniyle büyü yapılan kişilerin hayatları değişmektedir. İyi niyetle yapılan büyüler, insanların hayatlarında olumlu gelişmeler yaşanmasını sağlamaktadır. Örneğin, eşlerin birbirinden ayrılmaması için büyüler yapılabilir. Kötü niyetle yapılan büyülerde ise büyü yapılan kişilerin hayatları altüst olur ve yıkımlar yaşanır. Hâl böyle olunca yapılan büyünün bozulması gerekir. Büyü bozma işlemleri deneyimli bir medyum veya hoca tarafından yapılmalıdır.

Yapılmış Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri, kişilerde farklılıklar gösterir. Medyumlar büyünün yapılma şekli ve zamanına göre büyünün ne kadar derinleştiğini anlamaktadırlar. Bazı büyüler çok fazla etki göstererek, kişinin hayatını alt üst edebilir nitelikte olmaktadır. Büyüler, farklı ritüeller ve tılsımlarla yapılmaktadır. Ak ve kara büyülerin insanlar üzerinde gösterdiği etkiler değişiklik gösterir. Büyüler kişide manevi yönden birtakım değişiklikler gösterebilir. Ancak yapılan kara büyüler, insanları hem fiziksel hem de psikolojik yönden etkileyerek yaşamını altüst eder. Yapılacak büyünün iyi düşünülerek, dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Medyumlar büyü yaparken, büyünün gücüne göre malzemeler kullanırlar. Yapılan büyülerin insanlar üzerinde göstereceği etkiler açıklanacak olursa;

  • Yapılan büyülerin etkileri arasında kalabalıktan korkma ve geçmek bilmeyen bir iç sıkıntısı bulunmaktadır. Kişi sürekli mutsuzluk hisseder ve yaptığı şeylerden zevk almaz.
  • Büyünün gösterdiği etkiler arasında, unutkanlık bulunmaktadır. Kişi onun için önemli olan eşyaları sık sık kaybederek, nerede olduklarını hatırlamaz.
  • Yaşanan uyku sorunları, büyü yapılan kişinin yorgun ve bitkin hissetmesine neden olur. Uykusuz kalan kişi zamanla hasta gibi görünmeye başlar.
  • Yapılan büyülerin etkisi ile kişinin maddi durumu kötüleşmeye başlar. Evine kazanç girmez ve sürekli para kaybetmeye başlar. Büyü yapılan kişilerin evlerinin bereketi kaçar.
  • Büyünün etkisi ile kişinin aldığı eşyalar eskimeye başlar. Etkili bir büyü kişinin yeni aldığı eşyaların bile eskimesine neden olabilir.

Yapılmış Büyünün Amacı Nedir?

Yapılan büyüyü bozmak, büyünün gösterdiği tüm etkileri ve kişiyi rahatsız eden olayları ortadan kaldıracaktır. Kötü niyetli yapılan büyülerin bozulması gerekir. Çünkü bu büyüler kara büyü niteliğinde olup kişiye ciddi zararlar vermektedir. Büyünün yapılış amacı insanlar için farklılıklar gösterir. Her büyü kötü niyetle yapılacak diye bir durum söz konusu değildir. Büyüler işlerin daha iyi ilerlemesi ve insanlar arasındaki ilişkinin düzelmesi için yapılabilmektedir. Bu nedenle büyünün yapılış amacı göz önünde bulundurulmalı ve ona göre yöntemler uygulanmalıdır. Büyü yaptıran kişi, zamanla yaptırdığı büyüyü çözdürmek isteyebilir. Yapmak istediği büyünün gösterdiği etkilerden rahatsız olabilir. Büyünün yapılış amaçları şu şekilde açıklanabilir;

  • Gideni geri getirme büyüsü ile severek ayrılan aşıklar kavuşabilir.
  • Evlilik büyüsü ile kişilerin kısmetleri açılabilir.
  • Kötü niyetli yapılan büyülerle, büyü yapılan kişilerin durumları kötüleşebilir, hastalanabilirler ve akli dengelerinin yitirebilirler.
  • Boşanma büyüsü ile eşler arasındaki sorunlar çözülebilir.
  • Ev ortamının düzelmesi ve huzursuzlukların  giderilmesi için yapılacak büyüler mevcuttur.

Yapılmış büyüleri çözdürmek için hemen profesyonel medyum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir