Yıldızname

Bir medyumun yetenekleri yaptığı çalışmalar ile ölçülür. Eğer işinin ehli bir medyum ile çalışırsanız her türlü çalışmasından tam olarak istediğiniz sonucu alabilmeniz mümkündür. Medyumlar ile çalışırken yıldızname gibi zorlu çalışmalar yaptırmadan önce o kişi hakkında iyi bir araştırma yapmak gereklidir.

Bu çalışma zor olduğu için yapacak kişinin yetenekli olması gerekir. Bu yetenek sadece nefes gücü değildir. Yıldızname yapılırken olaylar arasındaki bağlantıların da doğru şekilde kurulması gerekir. Medyum hocalar bunu yapamadıkları sürece istenen etkide bir çalışma ortaya çıkaramazlar.

Yıldızname yapan bir medyum hoca her zaman için farklı ilimlerin gücünü kullanır. Bu ilimlerin neler olacağı çok fazla değişken olsa da genellikle astronomi, ebced ve havas gibi temel ilimler kesin olarak bu çalışmalarda yer alır.

Yıldızname yaptırmadan önce çalışacağınız medyum özel bir şekilde araştırılmak zorundadır. Bu araştırmayı yıldızname özelinde gerçekleştirmeniz gereklidir. Medyum hocanın yapmış olduğu çalışmaları okumalı, aldığı yorumlara göre karar vermeniz gereklidir.

Her Medyum Yıldızname Yapabilir Mi?

Bir medyum hocanın her çalışmayı yapabileceğini söylemek büyük bir yanlıştır. Her medyum tüm çalışmalar için gereken ilimlere sahip olamaz. Büyü için de yıldızname için de bu durum geçerlidir.

Bir medyum hoca çok iyi aşk büyüsü yapabilirken yıldızname yapmaya çalıştığı zaman başarısız olabilir. Bu nedenle çalışacağınız hoca hakkında araştırma yaparken, talep edeceğiniz çalışma özelinde detaylı bir araştırma yapmanız çok önemlidir.

Kimi medyum hocalar hiçbir şekilde yıldızname yapmaya yanaşmazlar. İlimlerinin yetmeyeceğinin farkında oldukları için mağduriyet yaratmaktan çekinirler. Ancak çevrede pek çok dolandırıcı olduğu da unutulmamalıdır.

Eğer bir medyum tüm çalışmaları kesin bir şekilde yapabileceğini söylüyorsa o kişinin gerçek bir hoca olduğundan şüphe etmeniz gereklidir. Hiçbir gerçek medyum hoca asla tüm çalışmaları yapabileceğini iddia etmez. Yıldızname gibi zor çalışmaları kabul etmeyebilir. Her insanda sonsuz bir ilim olamayacağı için medyumların çalışma alanları değişkenlik gösterecektir.

Yıldızname Nasıl Kullanılır?

Yıldızname bir yol haritası gibi düşünülmelidir. Bu çalışmalar hiçbir zaman net şekilde başınıza ne geleceğini belirtmeyecektir. Bu çalışmalar sadece kişilerin karşısına çıkabilecek olayları ve nasıl adımlar atmaları gerektiğini anlatır.

Gerçek bir yıldızname içerisinde hayat değiştiren tavsiyeler bulunur. Kişinin gözünden kaçırdığı her şey bu çalışmada karşısına çıkar. İstediği amaca ulaşabilmek için bu tavsiyeleri değerlendirmek kişinin tercihidir. Bu nedenle, yıldızname hiçbir şekilde büyüye benzer bir etki göstermeyecektir.

Yıldızname temelde aynı ilimlerle ve şekillerle yapılıyor olsa da kullanımı değişebilir. Çalıştığınız medyum hoca, sizin için yaptığı yıldıznameyi nasıl kullanacağınızı net biçimde anlatacaktır. Medyum tarafından verilen yönergeler ile bu çalışmadan tam olarak istediğiniz verimi alabilmeniz mümkündür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 yorum yapılmış: “Yıldızname

  1. öncelikle bu siteyi açıp bizim gibi zorda olan insanlara yol gösterdiğiniz için teşekkürler ben de buradan okuduğum yorumlarla sonuca ulaştım iki senedir bir mağazada satış görevlisi olarak çalışıyorum uzun süredir bu işimde terfi almaya çalışıyordum ama alamıyordum hatta müdür bana terfi hayal alamazsın şu durumda demişti bende rahmani bir işlem başarı vefki yaptırdım medyum ali gürses e vefk geldikten sonraki hafta terfi aldım hiç beklenmedik şekilde müdürüm bile beklemiyodu böyle olacağını genel merkez devreye girmiş terfi için çok şaşırdık ailecek ne kadar dua etsem az

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir