home Dolandırıcı Medyumlar Zenginlik Büyüsü

Zenginlik Büyüsü

Her büyü çalışmasında kendine göre belli başlı zorluklar bulunur. İşinin ehli olan medyumlar zenginlik büyüsü gibi çok zorlu çalışmalardan bile başarılı sonuçlar alabilmektedir. Özellikle bu tarz büyülerde kullanılan yöntemlerin çok farkı ve detaylı olması medyumların bu konuda zorlanmasına yol açmaktadır.

Zenginlik büyüsü yapan medyum hocalar bu tarz işlemleri yapabilmek için çok karmaşık ve detaylı eğitimlerden geçer. Bu eğitimler hem havas ve ledün gibi klasik ilimleri içerir hem de daha fazla pratik yanı olan enerjisel çalışmaları öğrenmeyi gerektirir.

Hangi büyü çalışması olursa olsun, uygulama yapan medyum hocanın tüm bu ilimlerde yeteri kadar uzmanlığa sahip olması önemlidir. Eğer medyum hocalar kendilerini geliştirmez ve bu konularda gerekli olan bilgiye ulaşamazsa yapacakları çalışmalar da istenen derecede etkili olmayacaktır.

Zenginlik Büyüsü Herkese Yapılabilir Mi?

Medyum hocaların eğitimleri sırasında öğrendikleri konulardan biri de insanların doğuştan sahip oldukları enerji alanlarını okumaktır. Bu okuma büyü işinin temelini oluşturur. Okuma yapılmadığı sürece kullanılacak olan büyü yöntemini belirlemek mümkün değildir. Medyum hocalar, zenginlik büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışmasına başlamadan önce kişiye ait enerji alanı üzerinde okuma gerçekleştirir.

Bu okuma büyünün kişinin enerjisiyle uyumlu olup olmadığının anlaşılmasını sağlar. Eğer yapılan okuma sırasında söz konusu büyünün kişiye uymadığı görülüyorsa başka bir zenginlik büyüsü yöntemi kullanılması gerekebilir. Yine aynı şekilde, bazı büyü çalışmalarında herhangi bir alternatif yöntem kullanılması bile mümkün olmayabilir.

Zenginlik büyüsü, herhangi bir aksilik veya uyumsuzluk olmaması halinde herkese yapılabilen bir çalışmadır. Ancak, bu konu ile ilgili kesin bir bilgi edinebilmek için mutlaka medyum hoca ile görüşmek gereklidir.

Zenginlik Büyüsü Zararlı Mıdır?

Zenginlik büyüsü, insanların manevi alemlerin sonsuz kudretinden yararlanarak hayatlarını düzene sokmak için kullandıkları büyü çalışmalarının başında gelir. Bu çalışmaların ne tarz uygulamalar olacağı tamamen büyü yaptıran kişinin kendisine kalmıştır.

Kara büyüler haricinde insanlara zarar veren herhangi bir büyü türü bulunmamaktadır. Özellikle zarar vermek amacıyla yapılmıyorsa, en karmaşık ve tehlikeli gibi görünen büyülerde bile herhangi bir risk bulunmaz.

Zenginlik büyüsü oldukça masum amaçlarla yapılan, içinde hiçbir şekilde şer enerjisi bulunmayan çalışmalardır. Bu uygulamalardan hiçbir şekilde zarar görmek mümkün değildir.

Doğru yapılan büyü çalışmaları kara büyü amacıyla yapılıyor olsa bile büyü yaptıran kişiye zarar vermemektedir. İşinin ehli olan medyum hocalar hiçbir şekilde zararlı olan büyü çalışmalarını yapmayı kabul etmeyecek, hem büyüyü yaptıranı hem de büyü yapılan kişiyi koruyacaktır. Zenginlik büyüsü yaptırırken medyum hocayı doğru şekilde seçtiğiniz durumlarda en ufak bir endişe etmenize gerek kalmadan istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 yorum yapılmış: “Zenginlik Büyüsü

  1. Medyum Ali beyin yaptığı vefkten gün itibariyle hiç beklentim yokken sonuç aldım hakkında yazılanları gerçekten hak ediyor benim için tam anlamıyla bir mucize yarattı.

  2. selamlar arkadaşlar bende uzun süre birçok kişiye dolandırılıp bu tür yorum sitelerine geç denk gelen biri olarak geçtiğimiz aylarda birçok tavsiye üzerine en son umut medyum ali hoca ile iletişime geçtim ve papaz büyüsü işlemine başladık vefk için bekleyecek sürem yoktu artık son raddedeydim en hızlı sonuç bunda olduğu için papaz büyüsünü tercih ettim… 1-21 gün süre verdi ali hoca ve benimde yapmam gerekenler vardı ama hepsini güzelce açıkladı sorularımıda cevapladı zaten şu an çalışma biteli 2 ay oldu emin olmak istedim bunları yazmak için. ortalama 15. gün civarında öncedende emareleri görülen değişimler bir anda hızlandı ve başka bir kadın için beni terk eden adam önce ondan ayrılıp sonrasında pişman olup kapıma geri döndü hala inanamıyorum olanlara… içiniz rahat olsun ali hoca konusunda gerçekten hiç umudum yokken bunları ben bile yaşadıysam herkese faydası olur diye düşünüyorum.
    kendisinin telefonu 0535 590 62 75
    memurlar.nette de röportajı var okumak isterseniz
    https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html

  3. Medyum nadir diye bir şarlatan var sakın sakın inanmayın adanalı kendisi yapacağım diyip 1000 liramı aldı sonrasında başka sıkıntılar var 4000 daha istedi vermeyincede engelledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir