home Dolandırıcı Medyumlar Gerçek Medyumlar Kimdir?

Gerçek Medyumlar Kimdir?

İçinde bulunduğumuz çağda, özellikle internetin yaygınlaşması ile medyum hocaların gerçek olup olmadığını tekrar tekrar sorular hale geldik. Kadim dönemlerden bu yana süregelen bu meslek, günümüzde eskiye nazaran çok fazla hile içermesi nedeniyle pek çok kişinin gözünden düşme aşamasına geldi.

Durum her ne kadar böyle görünüyor olsa da medyumluk işi tamamen gerçektir ve her daim dünyada var olmaya devam edecektir. Gerçek medyum hocalar ile çalışan insanların hayatlarının değiştiği unutulmamalı, manevi alemlerin gücü hiçbir zaman küçümsenmemelidir.

gerçek medyumlar
gerçek medyumlar

Maneviyat ile alakalı çalışmalar yaptırmak isteyen kişiler mutlaka gerçek medyum hocalarla çalışmak zorundadır. Kendine farklı isimler veren, sanki yeni bir teknik geliştirmiş gibi görünen dolandırıcılar yalnızca zaman kaybından ibarettir. Bu kadim meslek ilk günkü formu ile yürütülmelidir ve bunu yapan kişiler yalnızca gerçek medyum hocalardır.

Gerçek medyum hocalar her zaman teorik ve pratik eğitimi bir arada almış olan kişilerdir. Kadim dönemlerden bu yana gelen bilgileri bu şekilde saklar ve tecrübelerinde kullanırlar. Her gerçek medyum hoca uzun yıllar boyunca bu alanda çalışmış, gerekli durumlarda başka ülkelere gidip orada eğitim almıştır.

Gerçek medyum hocalar her zaman alternatifli çalışır. Örneğin, bir büyü uygulamasında malzeme bulunamıyorsa malzeme olmadan yapılabilecek bir alternatifi değerlendirerek hareket eder. Eğer böyle bir alternatif yoksa kadim teknikleri inceler, yeri gelir kendine ait özel bir teknik geliştirerek danışan kişiye yardımcı olur.

Bu kutsal mesleğin temsilcileri hayatlarını bu işe adamak zorundadır. Daha çocuk yaşlardan itibaren bu iş için yetiştirilen gerçek medyum hocalar eğitim süreçleri bittikten sonra insanlara yardım etmek üzere çalışmaya başlarlar. Bu süreç bir aşamada bitiyor gibi görünse de asla bitmez, medyum hocalar hayatları boyunca gaybi enerjilerden öğrenmeye ve yeni şeyler anlamaya devam eder.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

2 yorum yapılmış: “Gerçek Medyumlar Kimdir?

 1. Selamlar,
  Ben iyi bir medyum hoca önereceğim derdi sıkıntısı olanlara. Allah’ın izniyle söylediğim medyum hocayla çalışırsanız derdinizi çözeceksinizdir. Ama benim söylememle değil, üstüne bir de kendi araştırmanızı yapmanızla ve hocayla görüşmenizle karar vermenizi öneririm. Kimsenin vebaline girmek istemiyorum.
  Hocanın adı Medyum Ali Gürses. İki kez farklı konularda vefk işlemi yaptırdım. Hepsinden de istediğim sonucu sıkıntısız şekilde aldım. Hocanın ilgi ve alakası da olması gerektiği gibi, Allah yolunda olan bir insan olduğunu belli ediyor. 0535 590 62 75 kendisinin telefonu.

 2. Bugüne kadar pek çok kez vefk konusunda çalışma yaptırdım ama hiçbirinden istediğim sonucu alamamıştım. İlk defa bu konu ile ilgili gerçekten içime sinerek tavsiye yorumu yapıyorum.
  Öncelikle bana bu konuda destek olan Ali Gürses beye teşekkür ederim. Söylendiği kadar bilgili ve güvenilir biriymiş gerçekten.
  Kendisine aşk ile alakalı bir vefk işlemi yaptırdım. Bana çalışmaya başlamadan önce işlemi bir haftada bitireceğini ve etkilerinin 1 ile 40 gün arasında görüleceğini söyledi. Bunun dışında bazı sorularım vardı, hepsini en iyi şekilde cevapladı, böylece işleme başlamayı kabul ettim ben de.
  Tam dediği sürede geldi, daha sonra beklemeye başladım etkiler için. İlk hafta hiçbir şey olmadı, içime yine bir şüphe düşmeye başlamıştı ama 10. Günden itibaren yavaş yavaş etkisini görmeye başladım. En son 15 veya 16. Gün olması lazım hiç beklemediğim bir haber aldım. Onun üzerine tam istediğim şekilde etki ortaya çıkmaya başladı. Ali Gürses hoca bu konuda bana çok büyük yardımlarda bulundu. Kendisine özellikle teşekkür ediyorum ve vefk yaptıracaksanız kesinlikle bu hocayı tavsiye ederim.
  İnternet ortamında başka Ali isminde hocalar da olduğundan yanlış yönlendirmek istemem Ali beyin sitesi medyumali.com mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde mailden iletişim kurduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir